O nas

Instytut Terapii i Psychoedukacji to miejsce, gdzie otrzymasz wsparcie w kryzysie, przepracujesz wewnętrzne trudności, w obecności życzliwego Ci specjalisty zrzucisz z barków ciężar codziennych zmagań lub niecodziennych kłopotów. Ale to także miejsce wzrastania. Tutaj poćwiczysz asertywność i samoakceptację. Dowiesz dlaczego warto słuchać swoich emocji, nauczysz się, jak przekuć złość w skuteczne działanie, odkryjesz najlepsze dla siebie metody na radzenie sobie ze stresem, zrozumiesz dlaczego twoje dziecko ma napady wściekłości, mąż nie mówi o swoich uczuciach, żona złości się o drobnostki, albo rodzice wywierają zbyt silną presję. 
To wszystko w przyjaznej atmosferze naszych gabinetów, gdzie możesz złapać oddech po ciężkim dniu lub odreagować trudne emocje. 

Ewelina

Ewelina to psycholog ze szczególnym zamiłowaniem do pracy z młodymi dorosłymi. W instytucie pracuje z indywidualnymi klientami, jak i parami, prowadzi terapię grupową DDA/DDD, Treningi Asertywności i Uwalniania Złości. W życiu poza pracą mama 4-letniego Maksa, psiolub, kawosz i dziecko lasu:)

Przemek

Przemek jest terapeutą uzależnień, prowadzi Treningi Asertywności, Poranki Medytacyjne dla początkujących, a Treningi Uwalniania Złości to jego autorski projekt. Pracuje terapeutycznie z indywidualnymi klientami, ale także parami i rodzinami. Prywatnie człowiek wielu talentów i chodząca Wikipedia :) Tata dwóch synów, Franka i Maksa, miłośnik długiej jazdy na rowerze, sauny i sushi:)

Asia

Asia to ten członek naszego teamu, który zajmuje się najbardziej skrupulatną działką: testami psychologicznymi. Testy inteligencji, diagnoza trudności szkolnych, etc. Jest też przede wszystkim psychologiem dziecięcym. Prowadzi Treningi Umiejętności Społecznych, Treningi Pewności Siebie oraz Treningi Zastępowania Agresji. Prywatnie opiekuje się mikro-pieskiem Psotką, wężem zbożowym Lucynką, kocha Mazury, podróże i umie hodować sałatę we własnym ogródku! :)

Kontakt :

Instytut Terapii i Psychoedukacji
ul. Filtrowa 67/42
Warszawa

E-mail: tipinstytut@gmail.com
Telefon: 601 822 248


Umówisz się także online
na znanylekarz.pl